Design kolekce snubních prstenů SOPHISTIC vychází z dynamických křivek a propracovaných povrchových úprav. Díky složitějším tvarům prstenů máte možnost v prstenu kombinovat více barev zlata či povrchových úprav.

Snubní prsteny Adla

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata, v povrchové úpravě podélného matu. V nejširším místě mají 5mm a v nejužším 2,5mm. Dámský prsten zdobí dva protilehlé obloučky, ve kterých je celkem zasazeno deset kamínků.
ceny od 31 460 Kč

Snubní prsteny Belen

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata. V nejširším místě mají 6,5mm. Širší část má povrchovou úpravu podélného matu a užší část je lesklá. V dámském prstenu je v lesklé části zasazeno pět kamenů o průměru 1,9mm.
ceny od 51 459 Kč

Snubní prsteny Eris

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5mm. Povrch je upraven podélným matem, drážky jsou lesklé. V dámském prstenu je šikmo zasazeno pět kamenů o průměru 1,1mm.
ceny od 26 030 Kč

Snubní prsteny Gato

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata, mají šířku 6mm a jsou v lesklé povrchové úpravě. V dámském prstenu jsou zasazeny příčně čtyři kameny o průměru 1,3mm.
ceny od 24 679 Kč

Snubní prsteny Hammer

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata, s kladívkovým povrchem. Jsou široké 5mm a mají zaoblený vnitřek pro pohodlnné nošení.
ceny od 26 650 Kč

Snubní prsteny Jofa

Snubní prsteny Jofa mají velice pohodlný zakulacený tvar. Podélně je rozděluje lesklá linka na dvě části, které mohou být obě lesklé, nebo jedna z nich může být matná. Dámský prsten je ozdoben pěti třpytivými kamínky.
ceny od 21 150 Kč

Snubní prsteny Lero

Vyobrazené snubní prsteny jsou zhotoveny z bílého zlata o šířce 5,5mm. Povrch je upraven podélným matem. Vlnovka, která zdobí celý obvod prstenu, je lesklá. V dámském modelu je do ní zasazeno osm kamínků a průměru 1mm.
ceny od 1 579 Kč

Snubní prsteny Lone

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5mm. Středová část je zvýrazněna pískovaným matem a postranní části jsou lesklé. V dámském prstenu jsou příčně zasazeny tři kameny čtvercového výbrusu.
ceny od 28 020 Kč

Snubní prsteny Mixa

Vyobrazené snubní prsteny jsou zhotoveny z bílého zlata a mají šířku 4,5mm. Boční linky jsou lesklé, prostřední vyvýšená část má povrchovou úpravu matu cik-cak. V dámském prstenu je zasazený kámen o průměru 1,6mm.
ceny od 21 790 Kč

Snubní prsteny Rime

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata o celkové šířce 5,5mm. Podélný mat zdobí lesklá linka. V dámském prstenu je zasazeno deset kamínků o průměru 1,1 mm.
ceny od 27 479 Kč

Snubní prsteny Sapo

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5mm. Povrchová úprava je podélný mat s lesklou linkou. V dámském prstenu je do širší části zasazeno sedm kamenů o průměru 1,6mm.
ceny od 28 989 Kč

Snubní prsteny Tara

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata. V nejširším místě jsou široké 5,5 mm. Spodní část dámského prstenu je lesklá a horní je po celém obvodu osázena kameny o průměru 1,6 mm. Pánský prsten má spodní část také lesklou a...
ceny od 44 599 Kč

Snubní prsteny Twisted

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata a jsou široké 3,2 mm.
ceny od 28 020 Kč

Snubní prsteny Zare

Vyobrazené snubní prsteny jsou široké 5mm a jsou zhotoveny z bílého zlata, v lesklé povrchové úpravě. Do dámského prstenu je zasazeno devět kamínků. Největší má průměr 1,9mm a nejmenší 1mm.
ceny od 27 789 Kč