Nejste zrovna designer a přesto chcete mít snubní prsteny podle vašich představ? Polomio vám nabízí ideální příležitost. Zvolte si šířku, barvu a tvar prstenů. Dále můžete kombinovat povrchovou úpravu, počet a velikost kamenů v budoucích snubních prstenech. Vybírejte mezi brilianty a zirkony.

Bude nám ctí vytvořit snubní prsteny přímo pro Vás.

Jednoduchost a nadčasová krása, to je kolekce snubních prstenů BASIC. Nespočet možností kombinací povrchových úprav, barev jednotlivých kovů a drahokamů. Zlato ve třech odstínech či titan. Z drahokamů briliant nebo zirkon.
Milujete-li snubní prsteny s třpytem drahých kamenů, je tu kolekce snubních prstenů STONES. Z drahých kamenů máte na výběr brilianty nebo zirkony. Počet kamenů je jen na vás, u každého modelu je můžete přidat i ubrat podle vlastního uvážení.
Design snubních prstenů WAVE vychází z dynamických, někdy až organických křivek.  Máte možnost v jednom prstenu kombinovat více barev zlata a vytvořit tak snubní prsten přímo pro vás. Jednotlivé modely prstenů jsou ozdobeny brilianty nebo zirkony.
Snubní prsteny LINEA jsou charakteristické právě svými přímočarými liniemi. U jednotlivých modelů se dá v jednom prstenu kombinovat zlato různých barev. U jednotlivých modelů prstenů lze volit počet a druh vsazených kamenů.