Nejste zrovna designer a přesto chcete mít snubní prsteny podle vašich představ? Polomio vám nabízí ideální příležitost. Zvolte si šířku, barvu a tvar prstenů. Dále můžete kombinovat povrchovou úpravu, počet a velikost kamenů v budoucích snubních prstenech. Vybírejte mezi brilianty a drahokamy moissanite Sirius.

Bude nám ctí vytvořit snubní prsteny přímo pro Vás.

Jednoduchost a nadčasová krása, to je kolekce snubních prstenů BASIC. Zato, nebo nehký titan. Růžové, bílé a žluté zlato v mnoha povrchových úpravách. Lesklý či matný titan. Z drahokamů moissamite nebo briliant.
Milujete-li snubní prsteny s třpytem drahých kamenů, je tu kolekce snubních prstenů STONES. Z drahých kamenů máte na výběr brilianty nebo moissanity. Počet kamenů je jen na vás, u každého modelu je můžete ubírat i přidávat.
Design snubních prstenů WAVE vychází z dynamických křivek. Máte možnost v jednom prstenu kombinovat více barev zlata a vytvořit tak snubní prsten přímo pro vás. Dámské prsteny jsou ozdobeny brilianty nebo moissanity.
Snubní prsteny LINEA jsou charakteristické právě svými přímočarými liniemi. U jednotlivých modelů se dá v jednom prstenu kombinovat zlato různých barev. U jednotlivých modelů prstenů lze volit počet a druh vsazených kamenů.