Nejste zrovna designer a přesto chcete mít snubní prsteny podle vašich představ? Polomio vám nabízí ideální příležitost. Zvolte si šířku, barvu a tvar prstenů. Dále můžete kombinovat povrchovou úpravu, počet a velikost briliantů v budoucích snubních prstenech.

Bude nám ctí vytvořit snubní prsteny přímo pro Vás.

Jednoduchost a nadčasová krása, to je kolekce snubních prstenů BASIC. Zlato, nebo lehký titan. Růžové, bílé a žluté zlato v mnoha povrchových úpravách. Lesklý či matný titan. Možnost osazení brilianty.
Milujete-li snubní prsteny s třpytem přírodních diamantů, je tu pro Vás kolekce snubních prstenů STONE. Počet kamenů, které budou prsten zdobit je jen na vás, u každého modelu je můžete ubírat i přidávat.
Design kolekce snubních prstenů ORGANIC vychází z dynamických křivek a propracovaných povrchových úprav. Díky složitějším tvarům prstenů máte možnost v prstenu kombinovat více barev zlata či povrchových úprav.
Kolekce tak trochu jiných snubních prstýnků. Protože když chcete vykročit z davu, musíte být odvážní. A právě takové tři páry snubních prstýnků jsme pro vás ve spolupráci s našimi nejmilejšími Luckou a Marťou z Weding factory připravili. Jsou nespoutané, rozvlněné, plné struktur a kontrastů, přitom z nich vyzařuje esence minimalismu.