Kolekce Basic / 21 /

Jednoduchost a nadčasová krása, to je kolekce snubních prtenů BASIC. Nespočet možností kombinací povrchových úprav, barev jednotlivých kovů a drahokamů. Zlato ve třech odstínech, platina, palladium, stríbro či titan Z drahokamů briliant nebo zirkon.

Snubní prsteny Kora 3-01

Oba snubní prsteny na obrázku mají šířku 3mm a jsou v lesklé povrchové úpravě. Dámský prsten je vyroben z bílého a pánský ze žlutého zlata.

Snubní prsteny Kora 3-02

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z červeného zlata v lesklé povrchové úpravě. V dámském prstenu jsou zasazeny tři kameny o průměru 1,3mm.

Snubní prsteny Eila 3-01

Oba vyobrazené snubní prsteny mají šířku 3mm. Dámský je z bílého zlata, v lesklé povrchové úpravě a jsou v něm zasazeny 4 kameny o průměru 1,3mm. Pánský prsten je také lesklý, ve žlutém zlatě.

Snubní prsteny Eila 4-02

Oba vyobrazené snubní prsteny jsou ze žlutého zlata, v lesklé povrchové úpravě a mají šířku 4mm.

Snubní prsteny Eila 4-01

Dámský i pánský prsten v této variantě jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 4 mm. Dámský je v lesklé povrchové úpravě a je do něj zasazen kámen o průměru 1,9mm. Pánský prsten je podélně matovaný. Dokonale zaoblený tvar snubních...

Snubní prsteny Kora 4-01

Oba snubní prsteny na obrázku, jsou vyrobeny ze žlutého zlata, v lesklé povrchové úpravě. Jejich šířka je 4mm.

Snubní prsteny Luka 5-01

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5mm. Prsteny mají kombinovanou povrchovou úpravu. Na středové části je podélný mat a skosené boky jsou lesklé. V dámském snubním prstenu je zasazen kámen o průměru 1,6mm.

Snubní prsteny Kora 4-02

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z červeného zlata s povrchovou úpravou podélného matu. Mají šířku 4mm a v dámském prstenu je zasazen kámen o průměru 1,9mm.

Snubní prsteny Lens 5-01

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata, v šířce 5mm. Oba mají povrchovou úpravu podélného matu  na vnější i vnitřní straně prstenu.

Snubní prsteny Eila 5-03

Snubní prsteny jsou vyrobeny z červeného zlata a mají šírku 5mm. Dámský prsten je celý lesklý a pánský má povrchovou úpravu podélného matu.

Snubní prsteny Neli 5-01

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobené z červeného zlata a jsou 5mm široké. Na vnější i vnitřní straně mají podélný mat a jejich boky jsou lesklé.

Snubní prsteny Kora 5-01

Snubní prsteny na obrázku, jsou oba vyrobeny z bílého zlata, v šířce 5mm. Dámský prsten je lesklý a pánský prsten má povrchovou úpravu podélného matu.

Snubní prsteny Eila 5-01

Dámský snubní prsten je vyroben ze žlutého zlata, v lesklé povrchové úpravě a jsou do něj zasazeny tři kameny. Centrální kámen má průměr 1,9mm a postraní mají průměr 1,6mm. Pánský prsten je také ze žlutého zlata, ale je podélně matovaný....

Snubní prsteny Eila 5-02

Oba vyobrazené snubní prsteny mají šířku 5mm a jsou vyrobeny z bílého zlata. Do dámského prstenu jsou zasazeny tři kameny o průměru 1,9mm. Prsten je v lesklé povrchové úpravě. Pánský prsten má povrchovou úpravu podélného matu.

Snubní prsteny Eila 7

Snubní prsteny mají šířku 7mm. Dámský prsten je vyroben z bílého zlata, v lesklé povrchové úpravě a jsou v něm zasazeny čtyři kameny o průměru 1,6mm.

Snubní prsteny Tobi 5-01

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny ze žlutého zlata a mají šířku 5mm. Podélný mat je nejen na vnější, ale i na vnitřní straně prstenů.

Snubní prsteny Kora 6-01

Snubní prsteny na obrázku mají šířku 6mm. Dámský prsten je vyroben z červeného a pánský ze žlutého zlata. Oba mají povrchovou úpravu podélného matu.

Snubní prsteny Eila 6-02

Snubní prsteny mají šířku 6mm. Dámský prsten je vyroben z bílého zlata, v lesklé povrchové úpravě a jsou v něm zasazeny čtyři kameny o průměru 1,6mm. Kameny nejsou zasazeny v centrální linii, ale jsou ve 2/3 šířky prstenu. Pánský prsten...

Snubní prsteny Eila 6-01

Snubní prsteny na obrázku jsou z bílého zlata, mají šířku 6mm. V dámském prstenu jsou zasazeny čtyři kameny o průměru 1,6mm, které společně tvoří čtverec. Celý pár je v lesklé povrchové úpravě.

Snubní prsteny Kora 5-02

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny ze žlutého zlata, v povrchové úpravě podélného matu a mají šířku 5mm. V dámském prstenu jsou zasazeny čtyři kameny o průměru 1,6mm, které společně tvoří čtverec.

Snubní prsteny Kora 6-02

Snubní prsteny jsou vyrobené z bílého zlata, v šířce 6mm. Oba mají lesklou povrchovou úpravu. V dámském prstenu jsou příčně zasazené tři kameny o průměru 1,3mm.