POLOMIO JEWELLERY

Postup objednání

Snubní prstenInternetový obchod POLOMIO nabízí mnoho kvalitních šperků v obrovském množství kombinací. Můžete si zvolit barvu zlata, ryzost zlata, velikost prstenu, osazení, kombinaci materiálů a další vlastnosti. Není třeba spěchat a výběr šperku si dobře promyslete. Nemůžete se rozhodnout? Zavolejte nám a rádi Vám s výběrem šperku pomůžeme.

Pokud si z naší standardní nabídky přesto nevyberete, kontaktujte nás a vytvoříme Vám šperk přesně na míru.

Po objednání a zaplacení 50% zálohy nebo celé částky začneme s výrobou vašeho šperku. Výroba šperku obvykle trvá pět až šest týdnů. Jakmile bude šperk připraven, zašleme Vám ho kurýrní službou DHL Express nebo Českou poštou. Bezpečnost dokončení obchodu je velmi důležitá a proto při osobním odběru bude třeba doložit vaši totožnost občanským průkazem, cestovním pasem nebo jiným způsobem.

 

Postup uplatnění Slevového poukazu

Slevový poukaz můžete uplatnit při nákupu jednoho páru (nebo min. dvou) Snubních prstenů.

Každý poukaz je vybaven kódem, který po vybrání daného páru snubních prstenů jste vyzváni vepsat do pole "Dárkové poukazy" na stránce "Shrnutí nákupního košíku". Pomocí tlačítka "OK", daný kód potvrdíte a po té můžete pokračovat na další části Vaší objednávky pomocí tlačítka "další".

 

Získání 7% slevy na další nákup

Po zaregistrování a úhradě první objednávky, získává každý zaregistrovaný  klient 7% slevu z celé ceny všech budoucíh nákupů.