Dopravci

 

Společnost POLOMIO využívá pouze dopravců, kteří umožňují dopravu cených předmětu a šperků. Všechny zásilky jsou pojištěné a klient obdrží ihned po expedici zásilky sledovací číslo.

 

DHL EXPRESS
DHL

Doručení do druhého dne po celé České a Slovenské Republice. DHL Vás bude den předem a v den doručení informovat o času doručení.

Cena dopravy: 990 Kč

 

ČESKÁ POŠTA
česká pošta

Doručení za 2-3 dny po celé České Republice. Odesíláno jako Cenné psaní. Česká pošta Vás bude den předem informovat o doručení zásilky. Pokud nebudete v době doručení na uvedené adrese, zásilka bude uložena ještě 10 dní na místní poště.

Cena dopravy: 99 Kč

 

OSOBNÍ PŘEVZETÍ
polomio

Osobní převzetí v SHOWROOMu v Roztokách u Prahy
Adresa: POLOMIO s.r.o. - Horova 1878, 252 63 Roztoky u Prahy

Předání šperku je nutné si předem telefonicky objednat na konkrétní den a hodinu.

 

Platební metody


Pays Czech Republic

Jednoduchá, rychlá a bezpečná platební metoda. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut.
V posledním kroku objednávky zvolte vaši banku a budete přesměrováni do vašeho internetového bankovnictví. Po přihlášení do internetového bankovnictví se Vám ukáže předvyplněný platební příkaz, který jen potvrdíte. Platba za vaši objednávku bude během několika minut připsána na náš účet.

 

Bankovní převod:

V posledním kroku objednávky zvolte platbu bankovním převodem a v zápětí obdržíte e-mailem výzvu k platbě. Po připsání platby na náš účet, obdžíte na stejný e-mail fakturu-daňový doklad.

 

Platební karta

V posledním kroku objednávky zvolte platbu platební kartou a budete přesměrováni na platební bránu, kde můžete zaplatit objednavku kartou VISA, MasterCard, nebo Diners Club.