Milujete-li snubní prsteny s třpytem drahých kamenů, je tu kolekce snubních prstenů STONES. Z drahých kamenů máte na výběr brilianty nebo zirkony.

Počet kamenů je jen na vás, u každého modelu je můžete přidat i ubrat podle vlastního uvážení.

Snubní prsteny Dory 3

Jemný, nadčasový snubní prsten Dory, díky řadě třpytivých kamenů, upoutá nejeden pohled. Může zdobit ruku sám anebo společně se zásnubním prstenem.
ceny od 28 940 Kč

Snubní prsteny Fino

Tenký a přitom tak zářící. Dámský snubní prsten Fino, vynikne především na drobné štíhlé ruce. Můžete ho nosit samostatně nebo v kombinaci se zásnubním prstenem.
ceny od 28 560 Kč

Snubní prsteny Libi 4-01

Při pohledu na dámský snubní prsten Libi se skoro až tají dech. Jsou to dvě řady třpytivých kamínků, které zdobí prsten po celém jeho obvodu. Pánský prsten do páru doporučujeme v klasickém a nadčasovém designu.
ceny od 52 090 Kč

Snubní prsteny Roza 3,5

Klasický nadčasový design zdobený třpytem jemných kamenů, takové jsou snubní prsteny Roza.
ceny od 26 930 Kč

Snubní prsteny Veru X-01

Nejtřpytivější kousek v naší kolekci – takový je dámský snubní prsten Veru. Jeho horní část tvoří tři řady kamínků, které spolehlivě rozsvítí každou ruku. Pánský prsten do páru doporučujeme ve střídmější, klasickém a nadčasovém designu.
ceny od 72 050 Kč

Snubní prsteny Zuzi

Třpytivá řada zářících kamenů po celém obvodu prstenu. Takový je dámský snubní prsten Zuzi. Ze stran kameny chrání pevné boky prstenu, takže není problém nosit ho současně se zásnubním či jiným prstenem. Avšak nejvíce jeho krása vynikne,...
ceny od 33 170 Kč