Milujete-li snubní prsteny s třpytem drahých kamenů, je tu kolekce snubních prstenů STONES. Z drahých kamenů máte na výběr brilianty nebo moissanity.

Počet kamenů je jen na vás, u každého modelu je můžete ubírat i přidávat.

Snubní prsteny Dory

Jemný, nadčasový snubní prsten Dory, díky řadě třpytivých kamenů, upoutá nejeden pohled. Může zdobit ruku sám anebo společně se zásnubním prstenem.
ceny od 23 819 Kč

Snubní prsteny Fino

Tenký a přitom tak zářící. Dámský snubní prsten Fino, vynikne především na drobné štíhlé ruce. Můžete ho nosit samostatně nebo v kombinaci se zásnubním prstenem.
ceny od 22 390 Kč

Snubní prsteny Libi

Při pohledu na dámský snubní prsten Libi se skoro až tají dech. Jsou to dvě řady třpytivých kamínků, které zdobí prsten po celém jeho obvodu. Pánský prsten do páru doporučujeme v klasickém a nadčasovém designu.
ceny od 69 817 Kč

Snubní prsteny Roza

Klasický nadčasový design zdobený třpytem jemných kamenů, takové jsou snubní prsteny Roza.
ceny od 25 539 Kč

Snubní prsteny Veru

Nejtřpytivější kousek v naší kolekci – takový je dámský snubní prsten Veru. Jeho horní část tvoří tři řady kamínků, které spolehlivě rozsvítí každou ruku. Pánský prsten do páru doporučujeme ve střídmější, klasickém a nadčasovém designu.
ceny od 58 929 Kč

Snubní prsteny Zuzi

Třpytivá řada zářících kamenů po celém obvodu prstenu. Takový je dámský snubní prsten Zuzi. Ze stran kameny chrání pevné boky prstenu, takže není problém nosit ho současně se zásnubním či jiným prstenem. Avšak nejvíce jeho krása vynikne,...
ceny od 33 170 Kč