Jak originálně požádat svou partnerku o ruku

Pánové, jste se svou partnerkou už dlouho? Stávající způsob života už vám nevyhovuje? Tak běžte do změny...vezměte se. Ale ještě dříve, než rozzvoníte svatební zvony, svou partnerku požádejte o ruku. Můžete to udělat třeba natolik netradičně jako následujících 5 šťastně zamilovaných mužů.
Jak originálně požádat svou partnerku o ruku

1. Poklekl před ní u polární záře

Chlapík jménem Dale Sharpe musí svou partnerku (Karlie Russel) opravdu milovat. Na zásnubní prsten musel šetřit hned dvakrát. Ten první nedopatřením, schovaný v krabičce s krémem, vyhodila. Napodruhé se to ale podařilo a lepší kulisy si pro žádost o ruku nemohl vybrat. Poklekl před ní u polární záře během výletu napříč Islandem, Norskem a Finskem.

2. Svou žádost o ruku si riskantně vytetoval na nohu

Tatér Vinny Capaldo-Smith k žádosti o ruku polární zář nepotřeboval. Stačilo mu k ní tetovací náčiní a jeho noha.Právě na ni si vytetoval žádost o ruku v podobně otázky „vezmeš si mě?“.Tu doplnil dvěma prázdnými čtverečky - ano, ne. Na jeho přítelkyni Brooke Wodark už zbylo jen řádné vyplnění okénka... řekla ano.

3. Nejprve jí zahrál divadlo, pak ji požádal o ruku

To Američan Stacy Ayotte své přítelkyni a rodině zahrál loutkové divadlo o jejich seznámení a společném životě. Pak odhodil loutky a poklekl před ní. Sama partnerka ani nečekala, že se z na první pohled obyčejné rodinné sešlosti vyklube tak romantická událost.

4. Žádost o ruku připravoval téměř půl roku

Že se žádost o ruku bez příprav neobejde, je zřejmé. Ray Smith z Velké Británie ji připravoval neuvěřitelných 5 měsíců. Toto období se každý den fotil se svou přítelkyní a utajenou cedulkou v ruce s nápisem „vezmeš si mě“? O té ale jeho přítelkyně Claire neměla ani tušení. O všem se dozvěděla až při oficiální žádosti o ruku a počítačové prezentaci, ve které viděla všechny ty fotografie.

5. O ruku lze žádat i v letadle

Když kvete láska, obvykle nestojíte nohama pevně na zemi. Své o tom ví letecká společnost Air Malta, která pro své pasažéry připravila valentýnský let zvaný Romea a Julie. Při něm se žádost o ruku konala přímo v kabině letadla. Pilot tam o ruku požádal letušku.

A jak chcete svou partnerku o ruku požádat vy? Ať je to jakkoliv, především by to neměla být nuda. Jó a při samotném vymýšlení nezapomeňte na to, že potřebujete i zásnubní prstýnky. Bez nich nebude žádost kompletní.