Design snubních prstenů WAVE vychází z dynamických, někdy až organických křivek. 
Máte možnost v jednom prstenu kombinovat více barev zlata a vytvořit tak snubní prsten přímo pro vás. Jednotlivé modely prstenů jsou ozdobeny brilianty nebo zirkony.

Snubní prsteny Adla 5-01

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata, v povrchové úpravě podélného matu. V nejširším místě mají 5mm a v nejužším 2,5mm. Dámský prsten zdobí dva protilehlé obloučky, ve kterých je celkem zasazeno deset kamínků.
ceny od 29 300 Kč

Snubní prsteny Belen 6,5-01

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata. V nejširším místě mají 6,5mm. Širší část má povrchovou úpravu podélného matu a užší část je lesklá. V dámském prstenu je v lesklé části zasazeno pět kamenů o průměru 1,9mm.
ceny od 49 260 Kč

Snubní prsteny Eris 5,5-01

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5mm. Povrch je upraven podélným matem, drážky jsou lesklé. V dámském prstenu je šikmo zasazeno pět kamenů o průměru 1,1mm.
ceny od 22 860 Kč

Snubní prsteny Jofa 3

Snubní prsteny Jofa mají velice pohodlný zakulacený tvar. Podélně je rozděluje lesklá linka na dvě části, které mohou být obě lesklé, nebo jedna z nich může být matná. Dámský prsten je ozdoben pěti třpytivými kamínky.
ceny od 19 890 Kč

Snubní prsteny Katy 5-01

Snubní prsteny na obrázku, jsou vyrobeny z bílého zlata. Mají plochý profil o šířce 5,5mm. Matný povrch zdobí dvě lesklé linky. V dámském prstenu je po straně zasazeno sedm kamínků o průměru 1mm.
ceny od 32 089 Kč

Snubní prsteny Lero 5,5-01

Vyobrazené snubní prsteny jsou zhotoveny z bílého zlata o šířce 5,5mm. Povrch je upraven podélným matem. Vlnovka, která zdobí celý obvod prstenu, je lesklá. V dámském modelu je do ní zasazeno osm kamínků a průměru 1mm.
ceny od 25 170 Kč

Snubní prsteny Mate 6-01

Snubní prsteny jsou široké 6mm a jsou zhotoveny z bílého zlata. Vyvýšená středová část je upravena podélným matem, krajové a diagonální linka jsou lesklé. V dámském prstenu je do linky zasazeno pět kamínků o průměru 1mm.
ceny od 25 230 Kč

Snubní prsteny Nika 6,5-01

Snubní prsteny na obrázku jsou široké 6,5mm a jsou vyrobeny z bílého zlata. Vyvýšená široká vlnovka, která zdobí celý obvod prstenu je upravena příčným matem. Zbylé části prstenu jsou lesklé. V dámském prstenu je do lesklé části zasazeno...
ceny od 37 410 Kč

Snubní prsteny Tango 5,5-01

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5 mm. Široký pruh, který diagonálně prochází obvodem prstenu, je upraven podélným matem. Okrajové části jsou lesklé. Do matné části je v dámském prstenu zasazeno šest...
ceny od 50 049 Kč

Snubní prsteny Tara 5,5-01

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata. V nejširším místě jsou široké 5,5 mm. Spodní část dámského prstenu je lesklá a horní je po celém obvodu osázena kameny o průměru 1,6 mm. Pánský prsten má spodní část také lesklou a...
ceny od 42 750 Kč

Snubní prsteny Thea 8-01

Vyobrazené snubní prsteny mají v nejširším místě 8mm a jsou vyrobeny z bílého část je upravena podélným matem. Spodní části jsou lesklé. V dámském prstenu jsou příčně zasazené tři kameny o průměru 1,6mm.
ceny od 47 369 Kč

Snubní prsteny Zare 5-01

Vyobrazené snubní prsteny jsou široké 5mm a jsou zhotoveny z bílého zlata, v lesklé povrchové úpravě. Do dámského prstenu je zasazeno devět kamínků. Největší má průměr 1,9mm a nejmenší 1mm.
ceny od 25 950 Kč