Design snubních prstenů WAVE vychází z dynamických křivek. Máte možnost v jednom prstenu kombinovat více barev zlata a vytvořit tak snubní prsten přímo pro vás. Dámské prsteny jsou ozdobeny brilianty nebo moissanity.

Snubní prsteny Adla

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata, v povrchové úpravě podélného matu. V nejširším místě mají 5mm a v nejužším 2,5mm. Dámský prsten zdobí dva protilehlé obloučky, ve kterých je celkem zasazeno deset kamínků.
ceny od 31 460 Kč

Snubní prsteny Belen

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata. V nejširším místě mají 6,5mm. Širší část má povrchovou úpravu podélného matu a užší část je lesklá. V dámském prstenu je v lesklé části zasazeno pět kamenů o průměru 1,9mm.
ceny od 51 459 Kč

Snubní prsteny Eris

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5mm. Povrch je upraven podélným matem, drážky jsou lesklé. V dámském prstenu je šikmo zasazeno pět kamenů o průměru 1,1mm.
ceny od 26 030 Kč

Snubní prsteny Jofa

Snubní prsteny Jofa mají velice pohodlný zakulacený tvar. Podélně je rozděluje lesklá linka na dvě části, které mohou být obě lesklé, nebo jedna z nich může být matná. Dámský prsten je ozdoben pěti třpytivými kamínky.
ceny od 21 150 Kč

Snubní prsteny Katy

Snubní prsteny na obrázku, jsou vyrobeny z bílého zlata. Mají plochý profil o šířce 5,5mm. Matný povrch zdobí dvě lesklé linky. V dámském prstenu je po straně zasazeno sedm kamínků o průměru 1mm.
ceny od 34 380 Kč

Snubní prsteny Lero

Vyobrazené snubní prsteny jsou zhotoveny z bílého zlata o šířce 5,5mm. Povrch je upraven podélným matem. Vlnovka, která zdobí celý obvod prstenu, je lesklá. V dámském modelu je do ní zasazeno osm kamínků a průměru 1mm.
ceny od 1 579 Kč

Snubní prsteny Mate

Snubní prsteny jsou široké 6mm a jsou zhotoveny z bílého zlata. Vyvýšená středová část je upravena podélným matem, krajové a diagonální linka jsou lesklé. V dámském prstenu je do linky zasazeno pět kamínků o průměru 1mm.
ceny od 25 230 Kč

Snubní prsteny Nika

Snubní prsteny na obrázku jsou široké 6,5mm a jsou vyrobeny z bílého zlata. Vyvýšená široká vlnovka, která zdobí celý obvod prstenu je upravena příčným matem. Zbylé části prstenu jsou lesklé. V dámském prstenu je do lesklé části zasazeno...
ceny od 37 410 Kč

Snubní prsteny Tango

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5 mm. Široký pruh, který diagonálně prochází obvodem prstenu, je upraven podélným matem. Okrajové části jsou lesklé. Do matné části je v dámském prstenu zasazeno šest...
ceny od 50 049 Kč

Snubní prsteny Tara

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata. V nejširším místě jsou široké 5,5 mm. Spodní část dámského prstenu je lesklá a horní je po celém obvodu osázena kameny o průměru 1,6 mm. Pánský prsten má spodní část také lesklou a...
ceny od 44 599 Kč

Snubní prsteny Tara duo

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata a žlutého zlata. V nejširším místě jsou široké 5,5 mm. Dámský prsten je lesklý a horní část prstenu je po celém obvodu osázena kameny o průměru 1,6 mm. Pánský prsten má spodní část...
ceny od 46 879 Kč

Snubní prsteny Thea

Vyobrazené snubní prsteny mají v nejširším místě 8mm a jsou vyrobeny z bílého část je upravena podélným matem. Spodní části jsou lesklé. V dámském prstenu jsou příčně zasazené tři kameny o průměru 1,6mm.
ceny od 50 750 Kč

Snubní prsteny Zare

Vyobrazené snubní prsteny jsou široké 5mm a jsou zhotoveny z bílého zlata, v lesklé povrchové úpravě. Do dámského prstenu je zasazeno devět kamínků. Největší má průměr 1,9mm a nejmenší 1mm.
ceny od 27 789 Kč