Snubní prsteny LINEA jsou charakteristické právě svými přímočarými liniemi. U jednotlivých modelů se dá v jednom prstenu kombinovat zlato různých barev.

U jednotlivých modelů prstenů lze volit počet a druh vsazených kamenů.

Snubní prsteny Gato

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata, mají šířku 6mm a jsou v lesklé povrchové úpravě. V dámském prstenu jsou zasazeny příčně čtyři kameny o průměru 1,3mm.
ceny od 24 679 Kč

Snubní prsteny Gato duo

Tato varianta snubních prstenů je kombinací dvou barev zlata, v lesklém provedení. Prostřední dvě vlnky jsou bílé a boky tvoří vlnky ze žlutého zlata. Šířka prstenů je 6mm. V dámském jsou příčně zasazené čtyři kameny o průměru 1,3mm....
ceny od 26 140 Kč

Snubní prsteny Lola

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata, v lesklé povrchové úpravě a mají šířku 4mm. V dámském prstenu je zasazen jeden kámen o průměru 1,9mm.
ceny od 17 180 Kč

Snubní prsteny Lone

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5mm. Středová část je zvýrazněna pískovaným matem a postranní části jsou lesklé. V dámském prstenu jsou příčně zasazeny tři kameny čtvercového výbrusu.
ceny od 28 020 Kč

Snubní prsteny Mica

Vyobrazené snubní prsteny jsou zhotoveny z bílého zlata a mají šířku 6mm. Boční linky jsou lesklé, prostřední vyvýšená část má povrchovou úpravu matu cik-cak. V dámském prstenu je zasazený kámen o průměru 1,9mm.
ceny od 23 319 Kč

Snubní prsteny Mio

Tyto snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata, mají šířku 5mm a jsou v lesklé povrchové úpravě. V dámském prstenu je zasazeno deset kamenů o průměru 1,6mm.
ceny od 28 590 Kč

Snubní prsteny Nave

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 6,5mm. Povrchová úprava je kombinací lesku a podélného matu. V dámském prstenu je zasazeno sedm kamenů o průměru 1,6mm.
ceny od 25 530 Kč

Snubní prsteny Nave duo

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny v kombinaci bílého a žlutého zlata. Jsou široké 6,5mm. Povrchová úprava je kombinací lesku a podélného matu. V dámském prstenu je do bílé části zasazeno sedm kamenů o průměru 1,6mm.
ceny od 38 540 Kč

Snubní prsteny Pino

Zobrazené snubní prsteny jsou vyrobené z bílého zlata a mají šířku 5,5mm. Povrchová úprava je podélný mat s lesklými drážkami. V dámském prstenu je zasazen kámen o průměru 1,6mm.
ceny od 20 750 Kč

Snubní prsteny Pino duo

Zobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny v kombinaci žlutého a bílého zlata, v lesklé povrchové úpravě. Celková šířka je 5,5mm. V dámském prstenu jsou zasazeny tři kameny o průměru 1,6mm.
ceny od 28 829 Kč

Snubní prsteny Pola

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata o šířce 4mm. Středová část je upravena pískovaným matem. Do dámského prstenu je zasazeno sedm kamínků o průměru 1,3mm.
ceny od 26 959 Kč

Snubní prsteny Rime

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata o celkové šířce 5,5mm. Podélný mat zdobí lesklá linka. V dámském prstenu je zasazeno deset kamínků o průměru 1,1 mm.
ceny od 27 479 Kč

Snubní prsteny Sapo

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 5,5mm. Povrchová úprava je podélný mat s lesklou linkou. V dámském prstenu je do širší části zasazeno sedm kamenů o průměru 1,6mm.
ceny od 28 989 Kč

Snubní prsteny Sapo duo

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny v kombinaci žlutého a bílého zlata. Mají šířku 5,5mm, povrch prstenů je lesklý. V dámském prstenu je do širší části zasazeno sedm kamenů o průměru 1,6mm. 
ceny od 35 939 Kč

Snubní prsteny Simi

Snubní prsteny na obrázku jsou vyrobeny z bílého zlata s podélným matem lesklými linkami. Celková šířka prstenů je 5,5mm. Do dámského prstenu jsou zasazeny tři kameny o průměru 1,9mm ; 1,6mm a 1,3mm.
ceny od 25 340 Kč

Snubní prsteny Zeno

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého zlata a mají šířku 4mm. Jedna část lesklá a druhou zdobí pískovaný mat. V dámském prstenu je v centrální lince zasazeno pět kamenů o průměru 1,3mm.
ceny od 19 429 Kč

Snubní prsteny Zeno duo

Vyobrazené snubní prsteny jsou vyrobeny v kombinaci bílého a žlutého zlata. Mají šířku 4mm. Bílá část je lesklá a žlutou zdobí pískovaný mat. V dámském prstenu je v centrální lince zasazeno pět kamenů o průměru 1,3mm.
ceny od 24 430 Kč