11 věcí, které vám zkazí žádost o ruku

Říká se, že chybami se člověk učí. Svatá pravda. Jenže. Žádost o ruku patří k událostem, které musí klapnout na první dobrou. Nelze si ji zkoušet na nečisto, ani proběhnuté události nějak upravovat. Na perfektní žádost o ruku máte jen jeden pokus. Proto Vám níže přinášíme seznam 11 věcí, které by vaši žádost mohly narušit.
11 věcí, které vám zkazí žádost o ruku

1. Shánění prstýnků na poslední chvíli

Sháníte prstýnky na poslední chvíli? Tak to hodně zdaru. Víme, zlatnictví je všude kolem spousta, ale přece jenom... Neměl by být šperk, který bude vaše partnerka nosit po zbytek svého života, vybraný pečlivě? Vždyť s výběrem si můžete nechat i poradit. A nebojte. Na výběr dalšího prstýnku (toho snubního, až vaše přítelkyně řekne ano) už budete dva a můžete zajít do Showroomu.

2. Přílišné nadšení, které vás prozradí

Je správné, že jste z žádosti o ruku nadšení. Pointou oné žádosti je však překvapení. A proto se pokud možno neprozraďte. Vaše partnerka by do poslední chvíle neměla nic tušit.

3. Prořeknutí nejlepší kamarádky vaší partnerky

Myslíte to dobře. Zásnubní prsten chcete pro svou partnerku vybrat co nejlépe, a proto se obrátíte na její nejlepší kamarádku. Jenže počítat musíte i s tím, že se nechtěně prořekne...

4. Otevřený webový prohlížeč se zásnubními prsteny

Vybíráte zásnubní prsteny na internetu? Je to mnohem pohodlnější, to ano. Jenom potom nezapomeňte zavřít stránku, na které jste byli.

5. Volně se povalující účtenky

Nemyslíme, že by vám partnerky lezly do osobních věcí. Ale stačí nechat účtenku povalovat se na sedadle v autě, které vám vaše ochotná partnerka začne uklízet. Aby nevyhodila něco důležitého, na účtenku se podívá. A pak už bude celá nedočkavá, kdy jí prsten dáte. Dokonce se bude snažit vaši žádost uspěchat - což kazí moment překvapení, že.

6. Příliš dlouho uschovaný prsten

Hlavně si zásnubní prsten neschovávejte příliš dlouho. Může se stát, že nakonec zapomenete, kde jste ho přemístili.

7. Nesprávná a snadno odhalitelná místa pro úschovu prstýnků

Jaká nesprávná místa máme na mysli? Šuplík se spodním prádlem (tam se leze pořád), porcelánová mísa vaší tchýně (přijde na oběd), brašna s notebookem (mohou vám ho ukrást), kapsa sezónní bundy (vaše partnerka usoudí, že se bude hodit potřebnějším a odevzdá ji charitě), matrace (už i matrace s miliónem skončily na smetišti, že)... Zkrátka a dobře bude vůbec nejlepší, když o uschování prstenu poprosíte vašeho hodně dobrého přítele.

8. Zapomenutí zásnubního prstenu doma

Je to tady, vymysleli jste super žádost o ruku... Jenže váš zásnubní prsten zůstal doma. Tragédie!

9. Prsten v pokrmu

Hodit prsten do čokoládové pěny a myslet si, že je to úžasný nápad, není moc dobré. Proto dvakrát promyslete, do jakého jídla a v jaké formě prsten hodíte. Abyste nakonec nemuseli svou partnerku o ruku žádat na pohotovosti.

10. Špatný odhad situace

Je nanejvýš důležité, aby byla partnerka v den žádosti v pohodě. Tudíž ji o ruku nežádejte hned jak přijde z náročné práce vyčerpaná a vystresovaná.

11. Absence improvizace

Nejhorší ze všeho je spoléhat se na to, že vaše žádost o ruku dopadne na jedničku. Pokud chystáte opravdu originální žádost o ruku, musíte počítat i s okolními faktory. Jimi jsou další lidé na místech pro žádost o ruku, počasí... jednoduše tolik známé murphyho zákony.