• 5 tipů, jak originálně požádat svou partnerku o ruku

  5 tipů, jak originálně požádat svou partnerku o ruku


  Pánové, jste se svou partnerkou už dlouho? Stávající způsob života už vám nevyhovuje? Tak běžte do změny...vezměte se. Ale ještě dříve, než rozzvoníte svatební zvony, svou partnerku požádejte o ruku. Můžete to udělat třeba natolik netradičně jako následujících 5 šťastně zamilovaných mužů.

  Více ...
 • Jak neztratit snubák?

  Jak neztratit snubák?


  Snubní prsteny jsou velmi krásné. Některé dokážou být až nehorázně drahé. Hlavně jsou ale symbolem lásky dvou snoubenců. Když se pak prsten jednomu z nich ztratí, je to bez nadsázky velká tragédie. Často ji doprovází pověra, že ztracený snubní prstýnek znamená neštěstí ve vztahu.

  Více ...
 • 11 věcí, které vám zkazí žádost o ruku

  11 věcí, které vám zkazí žádost o ruku


  Říká se, že chybami se člověk učí. Svatá pravda. Jenže. Žádost o ruku patří k událostem, které musí klapnout na první dobrou. Nelze si ji zkoušet na nečisto, ani proběhnuté události nějak upravovat. Na perfektní žádost o ruku máte jen jeden pokus. Proto Vám níže přinášíme seznam 11 věcí, které by vaši žádost mohly narušit.

  Více ...

Novinky a Aktuality
Nově jsme v Roztokách u Prahy otevřeli náš první showroom. Najdete nás na adrese:

Tyršovo nám. 380,
252 63 Roztoky u Prahy

Více...

Začátkem července jsme uzavřeli s Puncovním úřadem dohodu o umožnění kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Více...

V červnu jsme zahájili prodej šperků značky POLOMIO. Spoluzakladatelem společnosti POLOMIO je šperkař a designer David Lomos.

Více...

Odběr novinek [Newsletter]